Moje problemy zdrowotne uległy znacznej poprawie odkąd stosuję zalecaną przez panią Urszulę dietę. Polecam bardzo serdecznie! Naprawdę warto.
Justyna M.
Wspaniała metamorfoza Pani Anny
Pierwsze nasze spotkanie w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.
czytaj więcej
Gabriela po zastosowaniu leczenia żywieniowego zwiększyła masę ciała o 8,9 kg.


