Zmagając się z cukrzycą typu 2, potrzebowałam diety, która pomogłaby mi kontrolować poziom cukru we krwi bez rezygnacji z jedzenia, które lubię. Pani Urszula dokonała cudów, dostosowując plan żywieniowy do moich potrzeb medycznych i gustów. Dzięki temu moje wyniki zdrowotne znacznie się poprawiły. Wybór tej poradni to była najlepsza decyzja!
Joanna
Wspaniała metamorfoza Pani Anny
Pierwsze nasze spotkanie w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.
czytaj więcej
Gabriela po zastosowaniu leczenia żywieniowego zwiększyła masę ciała o 8,9 kg.


