mgr Urszula Konarska

Opinie pacjentów

Zmagając się z cukrzycą typu 2, potrzebowałam diety, która pomogłaby mi kontrolować poziom cukru we krwi bez rezygnacji z jedzenia, które lubię. Pani Urszula dokonała cudów, dostosowując plan żywieniowy do moich potrzeb medycznych i gustów. Dzięki temu moje wyniki zdrowotne znacznie się poprawiły. Wybór tej poradni to była najlepsza decyzja!

Joanna

Poznaj inną historię

Wspaniała metamorfoza Pani Anny

Pierwsze nasze spotkanie  w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.

czytaj więcej

Historia sukcesu 16- latki.

  • Gabriela, Kraśnik
  • 51,1 kg
  • Kobieta


 Gabriela po zastosowaniu leczenia żywieniowego zwiększyła masę ciała o 8,9 kg.

Nastolatka zgłosił się do gabinetu z powodu zaburzeń odżywiania.
Początki były trudne, niskie BMI (15,4), poziom tkanki tłuszczowej (10%) oraz znaczący ubytek masy ciała, stanowiły duży problem. Jednak po zastosowaniu rehabilitacji żywieniowej, dzięki silnej woli i determinacji Gabriela osiągnęła ogromny sukces, doprowadzając swoje parametry do prawidłowego stanu.
 Celem leczenia żywieniowego w zaburzeniach odżywiania nie jest jedynie prawidłowa masa ciała. W trakcie rehabilitacji żywieniowej powinno się dążyć również do ukształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych, co udało się tej pacjentce.

Gratuluję !
POKAŻ