mgr Urszula Konarska

Opinie pacjentów

Moje problemy zdrowotne uległy znacznej poprawie odkąd stosuję zalecaną przez panią Urszulę dietę. Polecam bardzo serdecznie! Naprawdę warto.

Justyna M.

Poznaj inną historię

Wspaniała metamorfoza Pani Anny

Pierwsze nasze spotkanie  w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.

czytaj więcej

Historia sukcesu 16- latki.

  • Gabriela, Kraśnik
  • 51,1 kg
  • Kobieta


 Gabriela po zastosowaniu leczenia żywieniowego zwiększyła masę ciała o 8,9 kg.

Nastolatka zgłosił się do gabinetu z powodu zaburzeń odżywiania.
Początki były trudne, niskie BMI (15,4), poziom tkanki tłuszczowej (10%) oraz znaczący ubytek masy ciała, stanowiły duży problem. Jednak po zastosowaniu rehabilitacji żywieniowej, dzięki silnej woli i determinacji Gabriela osiągnęła ogromny sukces, doprowadzając swoje parametry do prawidłowego stanu.
 Celem leczenia żywieniowego w zaburzeniach odżywiania nie jest jedynie prawidłowa masa ciała. W trakcie rehabilitacji żywieniowej powinno się dążyć również do ukształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych, co udało się tej pacjentce.

Gratuluję !
POKAŻ