Pani Ula to naprawdę profesjonalna dietetyczka! Od razu widać, że zna się na rzeczy, a do tego nie robi z jedzenia żadnej filozofii. Podejście ma super – wszystko tłumaczy, nie narzuca drakońskich diet, tylko dopasowuje coś, co da się utrzymać na dłużej. W końcu nie chodzi o to, żeby schudnąć na chwilę, ale zmienić swoje nawyki na stałe. Mam wrażenie, że Pani Ula rozumie, że każdy ma swoje życie i obowiązki, więc potrafi dostosować plan do rzeczywistości. Polecam, jeśli ktoś ...
Monika N.
Poznaj inną historię
Wspaniała metamorfoza Pani Anny
Pierwsze nasze spotkanie w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.
Pani Irena na pierwszą wizytę zgłosiła się do gabinetu 18 stycznia 2023 r., z wagą wynoszącą 101 kg i 48,8 % tkanką tłuszczową
oraz wskaźnikiem BMI wynoszącym 38, co wskazuje na otyłość.
Podczas naszej współpracy Pani Irena schudła 36,3 kg, to wspaniały wynik. Utrata masy ciała to nie tylko korzyści w postaci lepszego wyglądu sylwetki, czy poprawa zdrowia, ale również wzrost samooceny i pewności siebie.
Konsekwencja i wytrwałość w działaniu pomogła Pani Irenie odnieść trwały sukces w utracie wagi.