mgr Urszula Konarska

Opinie pacjentów

Pani Ula to naprawdę profesjonalna dietetyczka! Od razu widać, że zna się na rzeczy, a do tego nie robi z jedzenia żadnej filozofii. Podejście ma super – wszystko tłumaczy, nie narzuca drakońskich diet, tylko dopasowuje coś, co da się utrzymać na dłużej. W końcu nie chodzi o to, żeby schudnąć na chwilę, ale zmienić swoje nawyki na stałe. Mam wrażenie, że Pani Ula rozumie, że każdy ma swoje życie i obowiązki, więc potrafi dostosować plan do rzeczywistości. Polecam, jeśli ktoś ...

Monika N.

Poznaj inną historię

Wspaniała metamorfoza Pani Anny

Pierwsze nasze spotkanie  w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.

czytaj więcej

Konsekwencja i wytrwałość Pani Ireny.

  • Irena (50 l.), Sandomierz
  • 64 kg
  • Kobieta

Pani Irena na pierwszą  wizytę zgłosiła się do gabinetu 18 stycznia 2023 r., z wagą wynoszącą 101 kg i 48,8 %  tkanką tłuszczową  

oraz wskaźnikiem BMI wynoszącym 38, co wskazuje na otyłość.

Podczas naszej współpracy Pani Irena schudła 36,3 kg, to wspaniały wynik. Utrata masy ciała to nie tylko korzyści w postaci lepszego wyglądu sylwetki, czy poprawa zdrowia, ale również wzrost samooceny i pewności siebie.

Konsekwencja i wytrwałość w działaniu pomogła Pani Irenie  odnieść trwały sukces w utracie wagi.

Serdeczne gratulacje!

 

POKAŻ