Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Urszulę, bo to niezwykle profesjonalny i sympatyczny dietetyk:) Stworzyła dietę idealnie pod moje preferencje, do tego miałam z nią stały kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Po 3 miesiącach stosowania 12 kg mniej i czuję się świetnie :) Polecam każdemu i dziękuję za pomoc.
Kasia
Fantastyczna przemiana Aleksandry, czyli jak nastolatka poradziła sobie z zgubieniem 12,9 kg.
Aleksandra zgłosiła się do gabinetu pod koniec listopada 2019 r, ważyła wtedy 78 kg, w ciągu kilku miesięcy straciła 12,9 kg wagi w tym 5,1 kg tkanki tłuszczowej.
czytaj więcejPani Monika dzięki uporowi i konsekwencji pozbyła się 33 zbędnych kilogramów. Zmieniła swoją sylwetkę i samopoczucie powracając do zdrowia

Z Panią Moniką spotykamy się od 25 listopada 2020 r. Po pierwszych pięciu tygodniach udało jej się zredukować wagę aż o 10 kg. Nasze spotkania odbywały się systematycznie co miesiąc. Pani Monika nie poddawała się, a na każdym spotkaniu w czasie pomiarów odnotowywałyśmy znaczną redukcję masy ciała.
Pani Monika leczyła się kardiologiczne przez wiele lat, ale dzięki utracie wagi i utrwalonej zmianie nawyków żywieniowych, zgodnie z zaleceniem lekarza, zaprzestała przyjmowanie leków. Ten ogromny postęp dla zdrowia jej serca i całego organizmu, był możliwy dzięki ogromnej konsekwencji i samozaparciu.
Pani Monika mówi, że swój sukces zawdzięcza dokładnemu wdrożeniu diety wraz z zalecaną porcją ruchu i precyzyjnym odważaniu produktów spożywczych. Zachęca wszystkich w podobnej sytuacji zdrowotnej do znalezienia w sobie odwagi, by udać się do dietetyka. Przy złym stanie zdrowia nie da się samemu poradzić z tak trudną sprawą jak dieta i żeby schudnąć, trzeba sumiennie stosować się do zaleceń. Mimo że w odchudzaniu nie ma drogi na skróty i trzeba wdrożyć przypisany przez dietetyka program żywieniowy, sama dieta nie powinna kojarzyć się z głodem. W odchudzaniu chodzi bowiem o zmianę nawyków żywieniowych na zdrowe, nie zaś głodzenie się. Warto uwierzyć w swoją odwagę i silną wolę i zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, gdyż tusza dodaje wieku i powoduje wiele chorób.
Gratulację sukcesu Pani Moniko!

