Z programu żywieniowego korzystam od dwóch miesięcy, schudłam, dobrze się czuję i lepiej wyglądam. Dietę mam opracowaną z mniejszą ilością propozycji posiłków tak, żeby mi ułatwić przygotowywanie i robienie zakupów. Jestem zadowolona i już nie mogę doczekać się moich dalszych postępów.
Pacjentka
Poznaj inną historię
Sukces 15 letniego Bartosza
Polskie dzieci od lat znajdują się w czołówce rankingów jeśli chodzi o nadprogramowe kilogramy. Do poradni coraz częściej przychodzą młode osoby z nadwagą i otyłością.