Bardzo polecam. :) Syn jest strasznym niejadkiem, a musi być na diecie z powodu alergii i bałam się, że w ogóle nic nie będzie jadł. Pani ułożyła mu taką dietę, że jest zadowolony, a ja mogę gotować według niej dla całej rodziny <3
Karola
Poznaj inną historię
Wspaniała metamorfoza Pani Anny
Pierwsze nasze spotkanie w gabinecie odbyło się 6 marca 2024 r. Niezapomniana przemiana, która miała miejsce przez następne miesiące jest dowodem ogromnej siły Pacjentki.