mgr Urszula Konarska

Opinie pacjentów

Z programu żywieniowego korzystam od dwóch miesięcy, schudłam, dobrze się czuję i lepiej wyglądam. Dietę mam opracowaną z mniejszą ilością propozycji posiłków tak, żeby mi ułatwić przygotowywanie i robienie zakupów. Jestem zadowolona i już nie mogę doczekać się moich dalszych postępów.

Pacjentka

Poznaj inną historię

Sukces 15 letniego Bartosza

Polskie dzieci od lat znajdują się w czołówce rankingów jeśli chodzi o nadprogramowe kilogramy. Do poradni coraz częściej przychodzą młode osoby z nadwagą i otyłością.

czytaj więcej

Redukcja wagi u Pani Bożenki.

  • Bożenka, Sandomierz
  • 59,7 kg
  • Kobieta

Pani Bożenka pod koniec sierpnia 2021 r. ważyła  69,5 kg, a BMI wynosiło 26,5.

Sumiennie realizując założenia, osiągnęła cel, redukując wagę  o 9,8 kg, w ciągu niecałych  trzech miesięcy.

Gratuluję!

POKAŻ