Z Panią Ulą udało mi się poprawić moje wyniki zdrowotne i samopoczucie. Po kilku spotkaniach czuję się zdecydowanie lepiej – nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Pani Ula jest bardzo profesjonalna i wie, jak dopasować dietę do indywidualnych potrzeb. Pani DIETETYK jest pełna empatii i zawsze jest gotowa odpowiedzieć na moje pytania. Polecam!
Kinga
Sukces 15 letniego Bartosza
Polskie dzieci od lat znajdują się w czołówce rankingów jeśli chodzi o nadprogramowe kilogramy. Do poradni coraz częściej przychodzą młode osoby z nadwagą i otyłością.
czytaj więcejTo historia Pani Joasi, która swoją silną wolą i determinacją zmieniła nawyki żywieniowe, styl życia i trwale poprawiła swoje samopoczucie.

Pierwsza wizyta Pani Joanny odbyła się 10.04.2019. Dążeniem Pani Joanny była zmiana nawyków żywieniowych w celach profilaktycznych.
Jest ona pełną życia i optymizmu pozytywną osobą, o silnym charakterze, więc konsekwentnie wprowadziła w życie zalecenia zawarte w diecie. Po wyeliminowaniu błędów żywieniowych pacjentki, w konsekwencji nastąpił spadek masy ciała. Mimo spowolnionej przemiany materii do 30.03.2020 zredukowała 8,3 kg wagi, co przy ograniczonych możliwościach praktykowania wysiłku fizycznego stanowi imponujący wynik.
W efekcie wprowadzonych zmian Pani Joanna zyskała nie tylko narzędzie skutecznej profilaktyki, ale również wzrost pewności siebie i poprawę codziennego samopoczucia.

