mgr Urszula Konarska

Opinie pacjentów

Polecam, profesjonalne podejście, z planu żywieniowego korzystam od 3 tygodni i już widzę rezultaty. Jestem bardzo zadowolony i zmotywowany.

Marcin

Poznaj inną historię

Sukces 15 letniego Bartosza

Polskie dzieci od lat znajdują się w czołówce rankingów jeśli chodzi o nadprogramowe kilogramy. Do poradni coraz częściej przychodzą młode osoby z nadwagą i otyłością.

czytaj więcej

Metamorfoza 18 letniego Damiana po utracie wagi.

  • Damian (18l.), Kraśnik
  • 15 kg w 4 miesiące
  • Mężczyzna

Damian na pierwszą wizytę przeszedł do gabinetu we wrześniu 2019r, po czterech miesiącach systematyczności, zaangażowania i determinacji, w styczniu 2020r  ważył już 15 kg mniej.

 

Damian uczy się i pracuje poza rodzinnym domem, więc sam przygotowuje sobie posiłki i zabiera je do szkoły. Dietę odchudzającą wprowadził,  w swoje życie wyłącznie samodzielnym wysiłkiem i ogranizowniem. Z godną podziwu determinacją swoje złe nawyki żywienia i stylu życia zastąpił dobrymi. Zaangażował się w sport chodzi regularnie na siłownie i trenuje. Po redukcji czuje się świetnie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Najważniejsze jednak, że już wie jak dalej prawidłowo się odżywiać, żeby utrzymać swoją nową wagę i zdrowie. Dzięki stałej zmianie stylu życia i jadłospisu kuracja odchudzająca nie była tylko sposobem na redukcję wagi ale też treningiem zdrowych nawyków na przyszłość.
POKAŻ