
Kontakt:
- 783 170 180

mgr Urszula Konarska
OPINIA PACJENTA: Miałam problem z nadwagą i nie umiałam sobie sama poradzić, dopiero profesjonalna dieta z poradni Dobry Dietetyk pomogła mi.Teraz chudnę i jest OK.

Problem zazwyczaj nie leży w jadłospisie, ale w tym, co dzieje się w głowie przed otwarciem lodówki 🧠✨
Stop zajadaniu stresu i walce z samym sobą. Czas, żeby jedzenie przestało być Twoim wrogiem, a stało się paliwem i przyjemnością bez wyrzutów sumienia.

Twój komentarz